Pokonali Huragan Szczury

Kolejny mecz „na szczycie” rozgrywek B Klasy zakończył się sukcesem drużyny rezerw Ostrovii 1909. Podopieczni trenera Michała Giecza przy licznie zgromadzonej publiczności pokonali na Stadionie Miejskim zespół Huragan Szczury 2:0.

Goście zawiesili wysoko poprzeczkę biało-czerwonym pokazując się z dobrej strony. Od 50 minuty ostrowski zespół grał w osłabieniu bo w jednej akcji dwie żółte kartki ujrzał Piotr Sępołowicz. Kilka minut sytuację na murawie uspokoił Maciej Kaniewski popisując się ładnym strzałem otwierając wynik meczu.
Wyrównane spotkanie toczyło się do ostatniego gwizdka. W 90 minucie rezultat na 2:0 ustalił Mikołaj Lewandowski po asyście Patryka Kaźmierczaka.

Ostrowski zespół po siedmiu kolejkach ma na swoim koncie komplet 21 punktów.

Ostrovia 1909 II – Huragan Szczury 2:0
1:0 Maciej Kaniewski (53′)
2:0 Mikołaj Lewandowski (90′)

Jakub Błaszczyk – Paweł Jasiński, Sebastian Szereda, Kamil Dutkowski, Maciej Sajnaj (63′ Jordan Kaczmarek), Patryk Karkoszka (75′ Patryk Kaźmierczyk), Kacper Krawczyk, Maciej Kaniewski, Mikołaj Lewandowski, Piotr Sępołowicz, Maksymilian Gawarecki (58′ Patryk Powalisz).

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.