4

Porażka z SKP

4Rozpędzona drużyna SKP Słupca sprawilła niespodziankę i w sobotę pokonała Ostrovię 1909 Ostrów 1:0.

Jedyna bramka w spotkania padła w 12 minucie. Piłkę w środku pola przejął Michał Goliński. Akcja przeniosła się w ostrowskie pole karne, gdzie futbolówkę do siatki skierował Norbert Lorencki.

Uważnie grający w defensywie goście nie pozwaliła biało-czerwonym na wiele, choc trzeba przyznac też że ich gra w sobotnie popołudnie pozostawiała wiele do życzenia.

Do przerwy najlepszą sytuację na wyrównania miał Tomasz Kempiński. Po rzucie rożnym wykonanym przez Macieja Szymczaka „Kempes” znalazł się z piłką metr przed bramki gości ale jego uderzenie zastopował rywal.

Tuż po zmianie stron swoich szans próbowali Ireneusz Czupryn i Adrian Dąbrowski. W 78 minucie w sytuacji sam na sam z golkiperem SKP znalazł się Dariusz Reyer. Sędzia podyktował rzut karny na Damianie Wnuku. Reyer z linii 11 metrów jednak się pomylił i uderzył piłkę obok słupka.

Ostrovia 1909 – SKP Słupca 0:1 (0:1)