Porażka trampkarzy młodszych

W ósmej serii spotkań trampkarz młodszy pojechał na mecz ligowy do Kraszewic. Tam na boisku swoje spotkania toczy drużyna Łużyczanki Kuźnica Grabowska, która nie raz pokazała już w przeszłości naszym chłopcom, że u siebie jest ciężkim rywalem.

Nie inaczej było w ostatnią sobotę października, gdzie po szybko strzelonym golu po rzucie rożnym zespół gospodarzy bardzo twardo i ambitne bronił dostępu do swojej bramki. Nasi chłopcy mieli duże problemy z tak grającym zespołem i stworzyli sobie zbyt mało sytuacji bramkowych by cieszyć się z pozytywnego wyniku na koniec meczu.

-Spotkanie było pełne twardych starć i walki wręcz. Sędzia spotkania pozwalał na męską grę z obu stron, a w takich bezpośrednich pojedynkach lepiej czuli się młodzi piłkarze gospodarzy. Zespół dostał informację, że trzeba również pracować nad takimi aspektami gry w codziennym treningu -podsumował trener Konrad Rusek.


Łużyczanka Kuźnica Grabowska – TP Ostrovia 1909 1:0

Skład: I. Pietrzak, A. Napierała, F. Hausman, D. Walczak, N. Latuszek, M. Derwich, D. Jackowski, M. Piotrowski, O. Dolata, A. Andrzejczak, J. Adamiak, J. Różański, M. Błoch, K. Mielniczek, M. Kubiak, D. Lis.

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski