Porażka z KS Opatówek

Nieudana inauguracja rundy wiosennej IV Ligi. Zespół Ostrovii 1909 uległ na wyjeździe ekipie KS Opatówek 0:1.
.
Ekipa „Kosy” wzmocniona kilkoma graczami zaatakowała jako pierwsza. W miarę upływu czasu gospodarze naciskani przez biało-czerwonych na własnej połowie zaczęli popełniać błędy. W 30 minucie nad bramką KS wychodząc w sytuacji sam na sam z golkiperem uderzał Maciej Mikulski.

Tuż przed przerwą jeden z graczy ekipy z Opatówka zdaniem arbitrów przy wyskoku do piłki został sfaulowany przez Bartosza Jankowskiego. Rzut karny na gola zamienił Mateusz Spychalski.

Po zmianie stron Ostrovia próbowała atakować, ale nie przynosiło to zamierzonego efektu w postaci sytuacji na odmienienie losów spotkania. Po drugiej stronie boiska trzykrotnie z opresji ostrowski zespół dobrymi interwencjami ratował Bartosz Jankowski.

W następnej kolejce Ostrovia 1909 zagra także na wyjeździe, z Orkanem Śmiłowo.

KS Opatówek – Ostrovia 1909 1:0 (1:0)