Porażka z Victorią

Nie udało się piłkarzom Ostrovii 1909 nadrobić strat do czołówki tabeli rozgrywek IV ligi grupy południowej. W sobotnim meczu biało-czerwoni ulegli wiceliderowi, drużynie Victori Września 1:2.

Już w drugiej minucie spotkania przed szansą zdobycia gola stanął Kacper Krawczyk. Pomocnik Ostrovii uderzył z 16 metra ale piłkę szczęśliwie między nogami wyłapał golkiper gości. Po tej akcji lekka przewaga zarysowała się na korzyść drużyny z Wrześni. Goście do przerwy zdobyli dwie bramki.

Lepsza w wykonaniu ostrowian była druga odsłona meczu. Biało-czerwoni po powrocie z szatni podnieśli głowy do góry i walczyli i odrabianie strat. W 55 minucie kontaktowego gola głową zdobył Łukasz Wiącek po rzucie wolnym Michała Giecza.

Ostrovia 1909 – Victoria Września 1:2 (0:2)

0:1 Szymon Krawczyński (8′)

0:2 Wiktor Kacprzak (35′)

1:2 Łukasz Wiącek (55′)

Ostrovia 1909: Bartosz Jankowski – Konrad Rusek, Grzegorz Wachowiak Łukasz Wiącek, Kamil Krawczyk, Damian Błaszczyk (62′ Damian Spaleniak), Kacper Krawczyk, Michał Giecz, Szymon Kasprzak (52′ Daniel Kaczmarek), Maciej Mikulski (80′ Mateusz Ziemiański), Paweł Zadka (52′ Tomasz Kempiński).