uniwersalne

Postraszyli wicelidera

uniwersalne Drużyna orlików z rocznika 2006 w środę udała się na mecz do Sieroszewic. Od początku meczu młodzi zawodnicy biało czerwonych nie przestraszyli się starszych kolegów z Sieroszewic i ruszyli do walki.

Zaskoczeniem dla drużyny miejscowej było gdy po 10 minutach to biało-czerwoni prowadzili 2:0 ! Jednak drużyna gospodarzy podniosła rękawice i doprowadziła do wyniku 2:2 . Kolejne minuty to znów prowadzenie gry przez zawodników Ostrovii co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek i prowadzeniem 4:2. Po  raz kolejny zawodnicy gospodarzy zmuszeni byli gonić wynik i po kilku błędach w ustawieniu zawodników Ostrovii zdołali zdobyć trzy bramki i wygrać całe spotkanie 5:4.

– Mimo tej porażki jestem bardzo zadowolony z postawy chłopaków , realizowali założenia przedmeczowe i nie przestraszyli się starszego przeciwnika podjęli walkę i moim zadaniem w dzisiejszym meczu zasłużyli na remis, który byłby sprawiedliwy – podsumował trener Tomasz Dolata.

Skład Ostrovii : Igor Pietrzak, Olivier Dolata 1, Michał Derwich,  Hubert Jurasik 2, Wojciech Maroszek, Jakub Różański 1, Mateusz Tyra, Dawid Lis, Jaś Budzyń, Tymoteusz Frankiewicz, Kacper Stasiak.