Pucharowa przygoda piłkarek trwa dalej!

W środę piłkarki Ostrovii 1909 rozgrywały mecz III etapu Pucharu Polski sezonu 2019/2020. Wyjazdowe starcie z Victorią Sianów okazało się zwycięskie dla podopiecznych trenera Łukasza Pawlaka.

Emocji, żółtych kartek i kontrowersji nie brakowało w środowe popołudnie. Wynik otworzyła Marysia Gościniak. Tuż przed przerwą gospodynie wyrównały z rzutu karnego. Druga połowa meczu była wyrównana. W doliczonym czasie gry gola na wagę awansu do kolejnego etapu dla Ostrovii zdobyła Marysia Gościniak. Ostrovia wygrała 2:1!

Dodajmy, że Marysia to córka byłego piłkarza Ostrovii 1909, Krzysztofa Gościniaka.

Duże gratulacje dla ostrowianek i życzymy powodzenia w kolejnej rundzie Pucharu Polski!!!!