Remis piłkarek

Piłkarki Ostrovii 1909 w spotkaniu III kolejki II ligi grupy zachodniej zremisowały na wyjeździe z drużyną Bielawanki Bielawa 4:4.

Pierwsza połowa to wymiana ciosów z obu stron. Na przerwę przeciwniczki schodzą do szatni z prowadzeniem 3:2.

W drugiej części spotkania to biało-czerwone stworzyły więcej sytuacji bramkowych. Gra układała się pod dyktando Ostrovii i dzięki temu w 78. minucie udało się wyjść na prowadzenie 4:3. Niestety w doliczonym czasie gry gospodynie doprowadziły do remisu.

Ostrowianki czują duży niedosyt i bardzo zależało im na wygranej. Chciały sprawić prezent trenerowi Łukaszowi Pawlakowi, który w sobotę obchodził urodziny. W szatni odśpiewane zostało gromkie „Sto lat”.

Bielawianka Bielawa – Ostrovia 1909 4:4 (3:2)

Bramki dla Ostrovii: Ola Krawiec, Gosia Knuła, Patrycja Czerniejewska, Marysia Gościniak.