Remis w Szczurach

Remisem 3:3 zakończyło się wyjazdowe starcie drużyn rezerw Ostrovii 1909 z Huraganem Szczury.

Rozpoczęło się idealnie. Po trafieniach Patryka Karkoszki i Damiana Spaleniaka podopieczni trenera Michała Giecza w 16 minucie prowadzili 2:0. Okazji na podwyższenie rezultatu nie brakowało. Między 32 a 50 minutą trzy gole zdobyli jednak gospodarze. W 70 minucie Damian Spaleniak doprowadził do stanu 3:3. Ostrowska drużyna stworzyła jeszcze kilka dobrych akcji zabrakło skutecznego wykończenia w polu karnym rywali.

Kolejna strata punktów stawia biało-czerwonych w trudnej sytuacji. Zajęcie pierwszego miejsca na koniec rozgrywek B Klasy grupy III stanie się mało realne jeśli w niedzielne popołudnie po komplet punktów sięgnie drużyna Ogniwo Łąkociny. Ostrowianie muszą bronić drugiej lokaty, która daje brawo gry w barażach o A Klasę.

Huragan Szczury – Ostrovia 1909 II 3:3 (1:2)
Bramki dla Ostrovii: Damian Spaleniak 2 (16′ 70′), Patryk Karkoszka (13′)

Jakub Błaszczyk – Damian Błaszczyk, Sebastian Szereda, Jakub Jędrzejak, Mateusz Płóciennik (60′ Szymon Kasprzak), Patryk Kaźmierczak (52′ Piotr Sępołowicz), Kacper Krawczyk (46′ Paweł Jasiński), Mikołaj Lewandowski, Patryk Karkoszka (70′ Maciej Sajnaj), Damian Spaleniak, Maksymilian Gawarecki (60 ‚Patryk Powalisz).