Remis z Gorzyczanką

Młodzik starszy rozegrał dopiero drugie spotkanie rundy rewanżowej. Tym razem drużyna zmierzyła się z Gorzyczanką Gorzyce Wielkie.

Przeciwnik ten nie raz pokazał, że jest bardzo niewygodny i zawodników Ostrovii czekała trudna przeprawa. Mecz rozpoczął się od wielu sytuacji pod obiema bramkami, a pierwszy skuteczny cios padł po stronie ostrowskich zawodników. Zespół gospodarzy grał cały czas bardzo aktywnie i wyrównali jeszcze przed przerwą na 1:1.

Po przerwie obraz gry się nie zmienił i oba zespoły miały swoje sytuację na strzelanie goli. Najpierw prowadzenie osiągnęli nasi chłopcy, by na kilka minut przed końcem przegrywać 2:3. Ostatecznie w praktycznie ostatniej akcji meczu nasz zespół zdołał wyrównać i mecz zakończył się podziałem punktów.

Gorzyczanka Gorzyce Wielkie – TP Ostrovia 1909 3:3

Ostrovia: I.Pietrzak, A.Bogacki, N.Latuszek, O.Dolata, M.Kubiak, M.Derwich, D.Jackowski, J.Budzyń, F.Hausman, J.Kraszkiewicz, J.Róźanski(1), B.Moś, A.Andrzejczak, J.Adamiak, M.Tyra, D.Lis(1), K.Mielniczek.