Remis z Jarotą

6 bramek padło w rozegranym w niedzielny poranek spotkaniu ligi wojewódzkiej juniora młodszego B2 pomiędzy zespołami Ostrovii 1909 i Jaroty Jarocin.

Gola na „dzień dobry” zdobyli goście już w 1 minucie spotkania. Do wyrównania doprowadził najlepszy strzelec ostrowskiego zespołu, Oliver Brzózka. Do końca pierwszej połowy meczu stroną dominującą byli podopieczni trenera Mikołaja Majerza. Bramkę na 2:1 dla biało-czerwonych zdobył Wojciech Górecki, po asyście bramkarza Macieja Grzesiaka, który kopnął piłkę z własnego pola karnego pod bramkę rywali.

Po zmianie stron rzutu karnego na 3:1 nie wykorzystał Filip Wisiński. Proste błędy sprawiły, że Jarota odzyskała prowadzenie – 3:2. W 65 minucie gola na 3:3 zdobył Mateusz Witek. Mimo walki do samego końca nie udało się wyszarpnąć nic więcej.

Ostrovia po sześciu kolejkach ligi wojewódzkiej juniora młodszego B2 ma na swoim koncie 10 punktów.

Ostrovia 1909 – Jarota Jarocin 3:3 (2:1)
Bramki dla Ostrovii: Oliver Brzózka, Wojciech Górecki, Mateusz Witek.