Remis ze Stalą Pleszew

Sparing numer 4 za zespołem Ostrovii 1909. Biało-czerwoni zremisowali na wyjeździe ze Stalą Pleszew 1:1.

W ostrowskim zespole brakowało skuteczności i dobrego wykończenia konstruowanych akcji. Już w 7 minucie do wykonania rzutu karnego po faulu na Mateuszu Ziemiańskim podszedł Daniel Kaczmarek. Piłka po uderzeniu „Kaki” otarła się o poprzeczkę i opuściła plac gry. Przed przerwą w poprzeczkę trafił jeszcze Damian Błaszczyk.

Stal prowadzenie objęła w 23 minucie po przejęciu piłki w środkowej strefie boiska. Szybką akcję wykończył Błażej Ciesielski. Ostrowianom udało się wbić jedynego gola w 86 minucie – zdobył go Szymon Jankowski.

Warto też odnotować obroniony rzut karny przez Jakuba Błaszczyka w 70 minucie spotkania.

Z różnych powodów w sobotnim meczu zabrakło Łukasza Wiącka, Marka Szymanowskiego, Jordana Kaczmarka, Macieja Kaniewskiego czy Mateusza Stawskiego.

Stal Pleszew – Ostrovia 1909 1:1 (1:0)