aaa_pilka

Skuteczni w ataku. Ostrovia – Victoria 5:1

aaa_pilka

Drugie zwycięstwo w okresie przygotowawczym do rundy wiosennej zanotowali piłkarze Ostrovii 1909, którzy w sobotnie popołudnie walczyli z Victorią Ostrzeszów.

Z powodu choroby i kontuzji w ostrowskim zespole zabrakło kilku graczy: Rafała Peksy, Konrada Ruska, Grzegorza Wachowiaka, Michała Giecza i Tomasza Kempińskiego. Tych dwóch ostatnich w linii ataku znakomicie zastąpił Daniel Kaczmarek, który na początku meczu trafiał do siatki dzięki akcjom wypracowanym przez Macieja Sipurzyńskiego i Marka Szymanowskiego. Przed przerwą bramkarza Victorii pokonali jeszcze Patryk Perz i Marek Szymanowski. Biało-czerwoni mieli jeszcze kilka groźnych uderzeń.

Tuż po przerwie czwartoligowiec zdobył honorową bramkę. W Ostrovii 1909 nastąpiło kilka zmian, akcje nie były już tak groźne. Wynik spotkania na 5:1 ustalił ładnym uderzeniem Damian Błaszczyk. Szansę 30-minutowego występu dostał Miłosz Rauk z zespołu juniora młodszego. Udanie zastąpił on na środku obrony Dariusza Reyera. W bramce natomiast pojawił się Bartosz Jankowski, który kilka lat temu przywdziewał już biało-czerwone barwy.