Sokół Kleczew – Ostrovia 1909 7:0

aaaa_nowe_ovia

Po bardzo kiepskim występie zespół Ostrovii 1909 doznał sromotnej porażki 0:7 w wyjazdowym starciu z Sokołem Kleczew.

Ostrowski zespół wystąpił bez kontuzjowanego Dariusza Reyer. Gospodarze przeważali i odnieśli zasłużone zwycięstwo. Sokół miał jeszcze kilka dogodnych sytuacji i wynik mógłby być jeszcze dla niego okazalszy.

W Ostrovii 1909 najlepszą sytuację w 8 minucie miał Grzegorz Wachowiak, ale jego strzał z bliskiej odległości na rzut rożny zdołał wybić bramkarz miejscowych. W drugiej połowie strzały w światło bramki oddali Damian Michalski i Marek Szymanowski.

Sokół Kleczew – Ostrovia 1909 7:0 (3:0)

Ostrovia 1909: Wronecki – Wachowiak (64′ Kucharski), Błaszczyk, Wiącek, Krawczyk, Szymanowski, Rusek, Michalski, Janoś (72′ Adamski), Kaczmarek (46′ Jóźwiak), Perz (80′ Sipurzyński).