Szczęśliwe zwycięstwo

Kolejna ciężka przeprawa za rezerwami Ostrovii. Podopieczni trenera Michała Giecza zwycięskiego gola w meczu z Wtórkowianką Wtórek zdobyli w 93 minucie.

Biało-czerwonym przez większość spotkania brakowało skuteczności. W 49 minucie to gospodarze trenowani przez znanego nam Jerzego Krawczyka objęli prowadzenie. W 60 minucie do remisu doprowadziło dośrodkowanie Damiana Spaleniaka, po którym obrońca Wtórkowianki umieścił piłkę we własnej bramce. Kwadrans przed końcem pojedynku popularny „Spalony” po asyście Maksymiliana Gawarackiego wyprowadził Ostrovię na 2:1. W 90 minucie po zamieszaniu w polu karnym Wtórkowianka odrobiła straty. W 93 minucie, ostatniej akcji meczu dopisało szczęście ostrowskiej drużyny. Gola na wagę trzech punktów strzelił Kacper Krawczyk.

Ostrovia pokonała Wtórkowiankę 3:2. Klub z Wtórku należy pochwalić za dobrze przygotowanę murawę boiska.

Wtórkowianka Wtórek – Ostrovia 1909 2:3 (0:0)
Bramki dla Ostrovii: Damian Spaleniak 2 (60′,75′), Kacper Krawczyk (90+3)