Victoria – Ostrovia 2:0

Lider IV ligi grupy południowej lepszy od Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

Pierwsi zaatakowali gospodarze, a futbolówka przeszła niebezpiecznie obok ostrowskiej bramki. W 27 minucie dośrodkowanie Konrada Ruska na 18 metr sparował golkiper Victorii. Do piłki dopadł Maciej Kaniewski, a jego strzał poszybował tuż nad poprzeczką. W 41 minucie po trafieniu Kacpra Łabędzkiego drużyna z Wrześni objęła prowadzenie.

W 56 minucie metr obok słupka mierzył Tomasz Kempiński. W 59 minucie szybka akcja gospodarzy skończyła się golem Macieja Matuszaka na 2:0.

Mimo niekorzystnego rezultatu biało-czerwoni dzielnie walczyli i atakowali bramkę rywali. Bramkarz Victorii z wielkim trudem bronił uderzenia Tomasza Kempińskiego i Daniela Kaczmarka.

Victoria Września – Ostrovia 1909 2:0 (1:0)
1:0 Kacper Łabędzki (41′)
2:0 Maciej Matuszak (59′)