Szczęśliwie uratowany remis

W ósmej kolejce PROEKO IV Ligi drużyna Ostrovii 1909 zremisowała na wyjeździe z TPS Winogrady Poznań 2:2.

Biało-czerwoni w 15 i 16 minucie otrzymali od gospodarzy w sobotnie przedpołudnie zimny prysznic.

Piłkarze Ostrovii próbowali się otrząsnąć z szybko straconych bramek. W 33 minucie sfaulowany w polu karnym został Marek Szymanowski. Kontaktowego gola z „wapna” strzelił Łukasz Wiącek.

Po przerwie nad bramką miejscowych uderzali Safian Skupiński i Kamil Krawczyk. W 90 minucie bliski wyrównania strzałem głową był Łukasz Wiącek. Wydawało się, że Ostrovia wróci do domu z porażką. W ostatniej akcji spotkania piłka po akcji w polu karnym trafiła pod nogi Patryka Kaczmarka, który umieścił piłkę w siatce.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2:2. Remis to jednak nie jest rezultat jakiego oczekawaliśmy w sobotnim meczu. Niedosyt mieli też gracze Winograd, którym kilku sekund brakło do pierwszej wygranej w tym sezonie.