Głosuj na Turniej im. Jerzego Kryjoma!!

Międzynarodowy Turniej im. Jerzego Kryjoma został nominowany do Plebiscytu Ostrowianin Roku w kategorii Wydarzenie Sportowe Roku 2019! Można już oddawać głosy drogą sms-ową.

Warto przypomnieć, że Turniej im. Jerzego Kryjoma raz już został wyróżniony mianem Wydarzenia Sportowego wówczas roku 2017!

To duży zaszczyt dla organizatorów, Andrzeja Kryjoma, grupy jego przyjaciół i Towarzystwa Piłkarskiego Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski.

Cieszymy się, że możemy wspólnie promować miasto Ostrów Wielkopolski przy uczczeniu pamięci Wielkiego Działacza Sportowego Jerzego Kryjoma! Impreza o międzynarodowej obsadzie cieszy się dużym zainteresowaniem klubów szkolących młody narybek piłkarski. Na przełomie sierpnia i września gościmy uznane marki w Polsce i za granicą. W minionym roku odbyła się jego szósta edycja, a organizatorzy z każdą kolejną imprezą zawieszają sobie poprzeczkę wyżej. Tegoroczna edycja ma być wyjątkowa o czym będziemy informowali na bieżąco.

Głosowanie w Plebiscycie ruszyło 3 marca i potrwa do 18 marca do godziny 24.00.

W związku z panującą sytuacją w naszym kraju (korona wirus) wyniki Plebiscytu zostaną oficjalnie ogłoszone zgodnie z podanym harmonogramem, a więc w dniu 20 marca, od godziny 19.00, podczas ogólnie dostępnej, bezpłatnej transmisji internetowej „na żywo” na kanale facebookowym. Transmisja będzie dostępna na stronie: https://www.facebook.com/ostrowianinroku/

Ogłoszenie wyników odbędzie się bez udziału nominowanych i zaproszonych gości.

JAK GŁOSOWAĆ?

WYŚLIJ SMS NA NUMER: 7268 o treści: VSR.04

Całkowita cena sms-a wynosi 2 zł + VAT= 2,46 zł