Tylko remis

Seria spotkań bez porażki drużyny Ostrovii 1909 trwa. Jednak u biało-czerwonych po sobotnim meczu z Turem Turek pozostaje niedosyt.

Na boisku w Ostrowie Wielkopolskim spotkały się dwa zespoły, które wiosną w rozgrywkach IV ligi grupy południowej nie straciły jeszcze gola.

Przez większość pojedynku stroną dominującą byli gospodarze. Do przerwy niecelnie uderzali Daniel Kaczmarek (rzut wolny) i Tomasz Kempiński. W drugiej połowie podopieczni trenera Marcina Kałuży jeszcze bardziej zdominowali rywali na ich połowie. Najlepszą okazję w 81 minucie miał Damian Błaszczyk, ale po podaniu Michała Giecza z bliskiej odległości uderzył nad bramką. W doliczonym czasie gry piłkę głową obok słupka strącił Łukasz Wiącek.

Soboni mecz zakończył się wiec rezultatem 0:0. Dla Ostrovii był to dziewiąty mecz ligowy z rzędu bez porażki. W środę ostrowską drużyną czeka wyjazdowy zaległy mecz z Odolanovią Odolanów. Początek o godzinie 17.30.

Ostrovia 1909 – Tur Turek 0:0