Ulmex – Dziękujemy!

Spółka Doradztwa Podatkowego ULMEX od wielu lat zaangażowana jest we wspieranie Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski.

DORADZTWO PODATKOWE
Nasze biuro specjalizuje się w kompleksowej obsłudze księgowo-prawnej, administracyjnej i podatkowej małych i średnich firm.
Pomagamy w założeniu firmy, jej prowadzeniu a następnie transformacji do wyższego etapu rozwoju.

KSIĘGOWOŚĆ
Doradzamy, prowadzimy księgowość oraz realizujemy specjalne życzenia podatników. Nauka jest dla nas codziennością. Standardowym zakresem usług jest księgowość i podatki. Ponadto, prowadzimy rozliczenia eksportu, importu oraz dziedzin objętych akcyzą.

PRZEKSZTAŁCENIA
Spółka Doradztwa Podatkowego „ULMEX” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w swoim bogatym wachlarzu świadczonych usług oferuje zmianę formy prawnej działalności.

OBSŁUGA KADR
Naszym celem jest pomoc pracodawcy już na etapie weryfikacji kadr. Doradzamy i pomagamy wykonać niezbędne szkolenia wstępne personelu. Zakładamy i prowadzimy oraz monitorujemy Akta osobowe. W ramach umowy wyliczymy wynagrodzenia oraz wystawiamy przez cały okres jej trwania niezbędne zaświadczenia.

SKŁADNICA AKT
Przechowywanie dokumentacji zlikwidowanych przedsiębiorstw. Spółka posiada odpowiednią bazę lokalową do prowadzenia działalności w zakresie przechowywania akt. Obiekt archiwum jest wyposażony w instalacje zapewniające właściwe warunki przechowywania akt zgodnie z obowiązującymi przepisami.

ULMEX

ul. Zielona 14

63-400 Ostrów Wielkopolski

https://ulmex.com.pl/