aa_seniorzy2

Unia – Ostrovia 1909 2:2

aa_seniorzy2W 26 kolejce III ligi grupy kujawsko-pomorsko-wielkopolskiej Unia Swarzędz zremisowała z Ostrovią 1909 Ostrów 2:2.

W 8 minucie w polu karnym piłkę od Marka Szymanowskiego otrzymał Kamil Krawczyk, który uderzył obok słupka bramki Unii. Skuteczniejszy 8 minut późnie był Tomasz Kempiński, który otworzył wynik spotkania.

W 37 minucie biało-czerwoni za sprawą Krzysztofa Gościniaka prowadzili już 2:0. Przed przerwą gospodarze zdobyli kontaktową bramkę. Dominika Sadowskiego z bliskiej odległości pokonał Łukasz Lebioda.

W drugiej części meczu pierwsi zaatakowali gracze Ostrovii 1909. W 50 minucie Maciej Stawiński wyłuskał piłke w polu karnym, ale sytuację uratował golkiper  swarzędzkiej drużyny.

Niestety w 53 minucie gospodarze doprowadzili do remisu. Na strzał z kilkunastu metrów zdecydował się Mateusz Krawiec. Miejscowi poczuli, że mogą pokusić się o jeszcze lepszy wynik w sobotnie popołudnie i atakowali coraz śmielej.  Swoich szans próbowali również biało-czerwoni. W końcówce spotkania dwukrotnie z dystansu uderzał Wojciechowski, ale futbolówka mijała słupki bramki Unii.

Niestety sobotniego meczu nie dokończył Damian Izydorski, który pojawił się w 55 minucie na boisku. Młody zawodnik 20 minut później opuścił plac gry z powodu urazu nogi po akcji w obronie.

Unia Swarzędz – Ostrovia 1909 Ostrów 2:2 (1:2)

0:1 Tomasz Kempiński (16′)
0:2 Krzysztof Gościniak (37′)
1:2 Łukasz Lebioda (43′)
2:2 Mateusz Krawiec (53′)

Ostrovia 1909:
Sadowski – Błaszczyk, Świtała, Krawczyk, Szymanowski, Wojciechowski, Molka (77′ Michalski), Szepeta (55′ Izydorski, 75′ Cierniewski), Gościniak, Kempiński (46′ Stawiński).