Victoria nad Victorią

W piątej kolejce rozgrywek II ligi kobiet zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski pokonał Victorię Sianów 4:0.

Spotkanie od początku było pod kontrolą podopiecznych trenera Łukasza Pawlaka. Tuż przed przerwą do siatki rywalek trafiła Aleksandra Krawiec. W 55 minucie na 2:0 podwyższyła Małgorzata Knuła. W 88 minucie pierwszego gola w barwach Ostrovii strzeliła Natalia Braun. Victorię dobiła efektownym strzałem pod poprzeczkę Patrycja Czerniejewska.

Po pięciu kolejkach ostrowska drużyna ma na swoim koncie 9 punktów i  zajmuje szóste miejsce w tabeli II ligi.

Ostrovia 1909 – Victoria Sianów 4:0 (1:0)

Sabina Napieralska- Sandra Świerblewska, Marta Durska, Ania Grajaszek, Marcelina Wdowczyk , Patrycja Czerniejewska, Angelika Kamińska, Weronika Kowalska, Małgorzata Knuła, Aleksandra Krawiec, Zuzanna Urban
Rezerwowe : Emilia Paluch, Natalia Braun, Marta Kraszkiewicz, Klaudia Kukuła