boisko

Victoria rozstrzelana

Drużyna prowadzona przez Piotra Konstanciaka oraz Łukasza Polaka z łatwością poradziła sobie z Juniorami Starszymi Victorii Ostrzeszów. Ostrovia zwyciężyła 5:0.

 

 

Początek meczu wyrównany. Obie drużyny sprawdzały na co stać rywala, większość czasu piłka znajdowała się w obrębie koła środkowego. Ostrovię na prowadzenie wyprowadził Artur Małecki, który ładnym strzałem lewą nogą umieścił piłkę w siatce. Victoria miała kilka sytuacji aby wyrównać. Najlepszej sytuacji nie wykorzystał napastnik rywali przestrzelając w sytuacji sam na sam z bramkarzem, Alanem Malesą, który w pierwszej połowie dobrze wybronił także strzał z rzutu wolnego. Na krótko przed przerwą gospodarze strzelili drugą bramkę. Jej autorem był Patryk Woźniczak, który dostał świetne podanie od Łukasz Hęćki z głębi pola. Do przerwy zasłużone prowadzenie 2:0.

 

 

W przerwie trener Piotr Konstanciak wymienił całą jedenastkę. Grała ona jednak równie dobrze i dalej strzelała bramki. Trzecią w tym spotkaniu zdobył Michał Piec, który pewnie wykorzystał podanie Adama Kubery. Na 4:0 podwyższył Tobiasz Misterek strzałem z pola karnego. Wynik ustalił Michał Piec, który strzelił drugą bramkę w tym meczu. Okazji do zdobycia kolejnych goli nie brakowało, ale Artur Małecki, Kacper Jędrzejak i Piotr Butlak nie wykorzystali swoich szans.

 

Ostrovia 1909 – Victoria Ostrzeszów 5:0

1:0 – Artur Małecki
2:0 – Patryk Woźniczak
3:0 – Michał Piec
4:0 – Tobiasz Misterek
5:0 – Michał Piec

 

Pierwsza połowa:

A. Malesa
P. Zawielak, Ł. Hęćka, J. Jędrzejak, M. Walkowski
P. Woźniczak, J. Frąckowiak, M. Piaskowy, S. Kończak
A. Małecki, P. Gąszczak

Druga połowa:

P. Glinkowski
K. Raczak, D. Krawczyk, A. Koczorowski, D. Gorzelańczyk
A. Kubera, D. Piechota, J. Kaczmarek, M. Piec
K. Jędrzejak, T. Misterek

W kolejnym tygodniu najprawdopodobniej zawodnicy zostaną podzieleni na dwie drużyny.