Ważna wygrana piłkarek!

W meczu 6 kolejki II ligi grupy zachodniej piłkarki Ostrovii 1909 zanotowały cenne zwycięstwo nad drużyną Uniifreeze Górzno.

Początek spotkania to przewaga biało-czerwonych. Wypracowywane sytuacje nie przekładają się jednak na bramki.W 30 minucie w sytuacji sam na sam znalazła się Paulina Lis, ale przegrała pojedynek z bramkarką gości.

Celu w 50 minucie dopięła Małgorzata Knuła i Ostrovia objęła prowadzenie 1:0. Rywalki też miały swoje okazje na trafienie do siatki. Na szczęście dla biało-czerwonych wynik nie uległ już zmianie do końcowego gwizdka.

Po sześciu rozegranych spotkaniach podopieczne trenerów Łukasza Pawlaka i Arkadiusza Piaseckiego mają w swoim dorobku 7 punktów. Niedzielna wygrana pozwoliła ostrowiankom odskoczyć od dolnych rejonów tabeli.

Ostrovia 1909 – Unifreeze Górzno 1:0 (0:0)

Bramka:

1:0 Małgorzata Knuła (50′)

Zmyślona – Napieralska, Marczak, Świerblewska, Grajaszek, Paluch, Lis, Golińska, Gościniak, Knuła, Krawiec.

Rezerwowe: Durska, Prusiewicz, Kraszkiewicz