Wracamy z jednym celem

W poniedziałkowy wieczór pierwszy raz w tym roku spotkali się seniorzy Ostrovii 1909 wraz ze sztabem szkoleniowym, aby zainaugurować przygotowania do rundy wiosennej IV Ligi.

W roli trenerów pozostają Marcin Kałuża i jego asystent Michał Giecz. Chęć zmiany barw klubowyh wyrazili Kacper Krawczyk, Szymon Jędraszek, Mariusz Poślednik i Sebastian Smolarek.

W zimowej przerwie do Ostrovii 1909 dołączył Damian Izydorski, mający za sobą już udaną przygodę w biało-czerwonych barwach. 25-letni ofensywny gracz ostatnio reprezentował barwy KP Centra 1946. Zarząd Ostrovii 1909 czyni starania, aby pozyskać jeszcze kolejnych doświadczonych zawodników. O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Poniedziałkowe spotkanie miało charakter organizacyjno-informacyjny. Biało-czerwoni jednogłośnie podjęli rękawice i w rundzie wiosennej już od pierwszej kolejki będą walczyli o to by uratować ostrowski klub przed spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej.

We wtorek piłkarze Ostrovii odbędą zajęcia na hali w Raszkowie. W niedzielę zaplanoway został pierwszy mecz kontrolny na wyjeździe z Wartą Sieradz.