Wróciła stara dobra Ostrovia

Wróciła Ostrovia jaką kibice znają od dobrej strony z tego sezonu. Biało-czerwoni pokonali Rawię Rawicz 4:0.

Pierwszy kwadrans środowego spotkania obfitował w sytuacje strzeleckie z obu stron. Gospodarzy interwencjami ratował Bartosz Jankowski.

W 26 minucie kibice zgromadzeni na Stadionie Miejskim doczekali się gola. Po wrzutce Piotra Skrzypczaka celnie głową do siatki mierzył Mikołaj Marciniak. Skromne prowadzenie 1:0 utrzymało się do przerwy.

Po wznowieniu gry zza pola karnego efektownie przymierzył Mikołaj Marciniak podwyższając na 2:0. Równie pięknym uderzeniem golkipera Rawii w 50 minucie pokonał Karol Krystek i było już 3:0. Biało-czerwoni grali ładny dla oka futbol, konstruując kolejne ciekawe akcje. Dwukrotnie celności brakło Adamowi Sobańskiemu, dobrze na boisko wprowadzili się też pozostali dwaj gracze z rocznika 2005: Nikodem Nowacki i Kamil Malczyk.

Rezultat końcowy na 4:0 w 80 minucie ustalił Mikołaj Marciniak. Po spotkaniu na twarzach biało-czerwonych po kilku tygodniach ponownie zagościł uśmiech i były powody do zadowolenia. Na odpoczynek nie ma czasu bo przed Ostrovią już w sobotę wyjazdowe starcie z Victorią Ostrzeszów.

Ostrovia 1909 – Rawia Rawicz 4:0 (1:0)

1:0 Mikołaj Marciniak (26’)

2:0 Mikołaj Marciniak (46’)

3:0 Karol Krystek (50’)

4:0 Mikołaj Marciniak (80’)

Bartosz Jankowski – Mateusz Rachwalski, Paweł Zadka, Jakub Jędrzejak, Konrad Rusek (83’ Kamil Malczyk), Mikołaj Lewandowski (60’ Adam Sobański) Karol Krystek (72’ Peter Suswam), Nikodem Modrzyński (80’ Nikodem Nowacki), Piotr Skrzypczak (70’ Patryk Perz), Mikołaj Marciniak, Maciej Kaniewski (75’ Maciej Kaniewski)