aa_dziewczyny

Wróciły z kompletem punktów

aa_dziewczynyOd zwycięstwa rundę wiosenną rozpoczęły piłkarki Ostrovii 1909. Biało-czerwone na wyjeździe pokonały KKS Włókniarz 1925 Kalisz 3:1.

Od pierwszego gwizdka ostrowianki grały swoją piłkę i zdecydowanie dominowały na boisku. Pierwszą bramkę zdobyła Aleksandra Krawiec po wrzutce Klaudii Sobczak. Okazji do zdobycia gola w tej połowie ostrowskie dziewczyny miały bardzo wiele, ale niestety strzały na bramkę były niecelne. Do końca pierwszej połowy wynik nie uległ zmianie.

W drugiej połowie zawodniczki Ostrovii wyszły pewnie na boisko. Zdecydowanie miały przewagę nad swoim rywalem, który nie dawał za wygraną. Kolejną bramkę dla ostrowskiego klubu zdobyła Sandra Świerblewska, po podaniu od naszej napastniczki – Małgorzaty Knuły, zmieniając tym samym wynik na 2:0. Niestety chwilę później biało-czerwone popełniły kilka błędów, które kosztowały ich utratę bramki. Walka trwała do samego końca, a emocji było sporo. Czwarta bramka w tym spotkaniu zanotowana została na koncie biało-czerwonych po umiejętnym strzale Małgorzaty Knuły z dość niekomfortowego wówczas położenia. Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 dla drużyny Ostrovii. Zawodniczki tego klubu od początku wyszły skupione i zdeterminowane na boisko, co było widać już od pierwszych minut.

Gratulujemy wygranej i liczymy na dalsze sukcesy!