boisko

Remis na inaugurację (fotorelacja)

boiskoRemisem 1:1 zakończył się inauguracyjny pojedynek rundy wiosennej w lidze juniorów młodszych. Bramki padały z rzutów karnych.

Biało-czerwoni na Stadionie Miejskim rywalizowali z liderem rozgrywek, Gromem Golina. Początek spotkania dobrze rozpoczęli piłkarze Ostrovii 1909, ale później gra się wyrównała. W 25 minucie goście po rzucie karnym objęli prowadzenie. Do remisu 1:1 w 65 minucie również z 11. metra Kamil Król. W końcówce meczu w dobrej sytuacji na zdobycie bramki znalazł się Jakub Jóźwiak, ale futbolówka przeszła wzdłuż linii bramkowej.

Pojedynek na szczycie obfitował w dużą ilość fauli, przez co na brak pracy nie mogły narzekać służby medyczne. Niestety przedwcześnie plac gry w drugiej połowie opuścili Konrad Łojek (po faulu rywala w polu karnym) i Dawid Tomczak (grał z kontuzją od 25 minuty).

Zapraszamy na fotorelację ze spotkania tutaj. W galerii dostępne są 132 zdjęcia.