kuks

Wygrana z KUKS-em !!

Dziś nasi zawodnicy rozegrali mecz na Stadionie Miejskim z KUKS-em Zębców. Podopieczni Andrzeja Sobczaka pewnie zwyciężyli 5-1.

Przed tym meczem faworytem była Ostrovia, natomiast w pierwszej części meczu trudno było się tego doszukać, słaba gra w pomocy powodowała że piłki cały czas wracały do obrony, naszym piłkarzom brakowało piłkarskiej agresji. Gra toczyła się głownie w środku boiska, nie zagrażając żadnej z bramek. Po jednej z akcji skrzydłem obrońcy z Zębcowa fauluja skrzydłowego na 17 metrze. Do rzutu wolnego podszedł Michał Walkowski i pięknym strzałem w okienko nie pozostawił szans bramkarzowi gości. Ta bramka podcieła nieco skrzydła gością i nie atakowali oni już tak śmiało. Drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Patryk Woźniczak. Swoją szanse mial też Henryk Sosiński lecz niestety zbyt długo zwklekał ze strzałem. Do przerwy Ostrovia prowadziła 2-0 i wydawało sie ze druga połowa bedzie należeć już tylko do nich. Niestety druga połowa zaczęła sie nie najlepiej gdyż po stałym fragmencie zawodnicy KUKS-u zdobyli bramkę kontaktową. Niezrażeni tym faktem gospodarze atakowali dalej i jedna z akcji dała efekt. Ładnym strzałem popisał się Michał Grzęda i bramkarzowi nie pozostało nic innego jak wyciągnąć piłke z siatki. 3-1 dla Ostrovii ale naszym piłkarzom to nie wystarcza, kolejna ladna akcja napastników i w polu karnym faulowany został Henryk Sosiński, z jedenastu metrów pewnie strzela Michał Walkowski dla którego była to druga bramka w meczu. Biało-czerwoni mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, zwłaszcza po stałych fragmentach gry. Zamieszani w polu karnym wykorzystał…Jakub Skupiński, nasz bramkarza, dziś zagrał w ataku i zdobył bramkę na 5-1. Do końca meczu wynik sie już nie zmienił. Nasi zawodnicy wygrali choć ze swojej postawy nie mogą być raczej zadowoleni. Był to ostatni mecz naszych zawodników w tej rundzie.