boisko

Z Victorią na remis

boiskoStare porzekadło mówi, że nic dwa razy się nie zdarza. A jednak … zespoły Ostrovii 1909 i Victorii Ostrzeszów  w okresie przygotowawczym spotkały się po raz drugi i po raz drugi padł taki sam rezultat.

Wynik spotkania w 40 minucie otworzył Patryk Cierniewski po podaniu Błażeja Ciesielskiego. Wcześniej z obu stron nie brakowało okazji na zdobycie bramki. Dobrze między słupkami ostrowskiej bramki spisywał się Dominik Sadowski, który bronił strzały z rzutów wolnych oraz wygrał pojedynek sam na sam z Robertem Skrobaczem. Po przeciwnej stronie boiska głowami uderzali Dariusz Reyer i Maciej Stawiński, ale obok słupka.

Po zmianie stron ostrzeszowianie w 50 i 60 minucie zdobyli 2 bramki. Wynik meczu na 2:2 w 80 minucie ustalił Marcin Wojciechowski. Doświadczony zawodnik skutecznie wykonał rzut wolny – futbolówka odbiła się od obu słupków i wpadła do bramki Victorii.

Ostrovia 1909 – Victoria Ostrzeszów 2:2 (0:1)

Bramki dla Ostrovii:
Patryk Cierniewski (40′), Marcin Wojciechowski (80′)

Ostrovia: Sadowski – Reyer, Czech, Błaszczyk, Krawczyk, Świtała, Molka, Cierniewski, Ciesielski, Gościniak, Stawiński.

Na zmiany weszli: Michalski, Izydorski, Kaczmarek, Szczepański, Szymanowski, Kempiński, Rusek, Wojciechowski.