Zagrali bezbarwnie

Po najsłabszym występie w tym sezonie seniorzy Ostrovii 1909 przegrali na własnym boisku z Krobianką Krobia 0:2.

Biało-czerwoni przystępowali do sobotniego meczu bez pauzującego za kartki Piotra Skrzypczaka oraz kontuzjowanych Tomasza Kowalskiego i Mikołaja Lewandowskiego.

Ostrovia w pierwszej połowie wyglądała na tle przeciwnika bardzo niemrawo, brakowało dokładności. To gracze Krobianki stworzyli sobie kilka dogodnych sytuacji.

Dopiero w 40 minucie uderzenie Mikołaja Marciniaka ponad poprzeczką było pierwszą próbą w wykonaniu gospodarzy.

Po zmianie stron kibice biało-czerwonych liczyli, że zobaczą lepiej grający zespół. Niewiele się zmienił obraz gry, ale było kilka ataków na bramkę rywali. Skuteczni byli gracze Krobianki, którzy dwa rzuty wolne zamienili na gole.

Ostrovia 1909 Ostrów Wielkopolski – Krobianka Krobia 0:2 (0:0)