Zagrali na piątkę

Mecz jako gospodarz rozgrywała w pierwszą sobotę maja drużyna młodzika starszego. Ostrovia podejmowała GKS Trzcinica.

Spotkanie zaczęło się od mocnego akcentu i już w pierwszej minucie po składnej akcji młodzi ostrowianie wyszli na prowadzenie. Kolejne minuty to głownie gra na połowie rywala i duża ilość stałych fragmentów gry. Po jednym z rzutów rożnych zespół podwyższył prowadzenie na 2:0.
W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie i gdy chłopcy zwiększali tempo swojej gry zdobywali kolejne bramki.

Było kilka dobrych fragmentów w naszej grze w tym spotkaniu. Zespół przeciwny mimo szybko straconej bramki grał bardzo ambitnie i ofiarnie w grze defensywnej. Na szczęście nasi chłopcy byli również zdeterminowani i potrafili wykorzystać poszczególne błędy.

TP Ostrovia 1909 – GKS Trzcinica 5:0

Skład: I.Pietrzak, A.Napierała, M.Kubiak, O.Dolata, D.Jackowski, N.Latuszek, B.Moś, A.Bogacki(2), M.Tyra, A.Andrzejczak(1), K.Mielniczek, M.Mentel, J.Kraszkiewicz, D.Lis(2) .