boisko

Zdecydowane zwycięstwo

boiskoW piątej kolejce nasze Orliki podejmowały u siebie drużynę Gorzyczanki Gorzyce Wielkie. Młodzi ostrowianie nie dali szans swoim przeciwnikom i zdecydowanie wygrali 15:1.

Do przerwy Ostrovia prowadziła 7:0. Druga połowa to nadal dominacja biało-czerwonych , czego efektem było zdobycie jeszcze Ośmiu bramek .Jednak przy prowadzeniu 15:0 chłopcy zapomnieli o koncentracji co pozwoliło gościom zdobyć honorową bramkę. Mimo tego gra piłką na tle dzisiejszego przeciwnika wyglądała zadowalająco.

– Szczególnie gra obronna całej drużyny zasługuje na pochwałę gdyż jak do tej pory nasza drużyna w pięciu kolejkach straciła tylko pięć bramek – podsumował trener Tomasz Dolata.

Bramki dla Ostrovii zdobyli: Jakub Różański 5, Nikodem Siewiera 3, Hubert Kubzdyl 2, Marcin Drzewiecki 2, Tymoteusz Otwiaska 1, Jakub Strzelecki 1, Julian Dudkowiak 1.

Skład TP Ostrovia 1909: Mieszko Szymonika, Gustaw Wodniczak, Olivier Dolata, Marcin Drzewiecki, Mikołaj Brajer, Nikodem Siewiera, Julian Dudkowiak, Wojtek Maroszek, Hubert Kubzdyl, Jakub Strzelecki, Hubert Jurasik, Tymoteusz Otwiaska, Michał Derwich, Jakub Różański.