aa_mlodzik_kuba

Zwycięstwo nad Pogonią

Zawodnicy Jakuba Królaka i Konrada Ruska, wygrali drugi mecz w lidze trampkarzy młodszych OZPN, pokonując Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:1.
Początek spotkania to przewaga zawodników z Nowych Skalmierzyc, którzy stworzyli sobie kilka dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Jednak pewnie między słupkami spisywał się Kamil Cienkusz. Po około 15 minutach gry do głosu doszli biało – czerwoni, którzy inicjatywy nie oddali już do końca meczu, z każda minutą stwarzanych sytuacji było co raz więcej. Prowadzenie Ostrovii dał Mateusz Stawski bardzo ładnym strzałem z rzutu wolnego. Niestety przed przerwą przeciwnicy zdołali wyrównać. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie, a zwycięską bramkę zdobył Maks Frankiewicz, po dograniu Szymona Sadło, który wcześniej minął trzech obrońców z Nowych Skalmierzyc.
– Cieszy wygrana w meczu, jednak dużo bardziej możemy być zadowoleni z poziomu gry naszych zawodników, który z każdym tygodniem jest coraz lepszy – podkreślili trenerzy.
Pogoń Nowe Skalmierzyce – T.P. OSTROVIA 1909 Ostrów Wielkopolski 1:2 (Stawski, Frankiewicz)
Skład: Kamil Cienkusz, Mateusz Stawski, Sergiusz Michalski, Kacper Starczan, Paweł Pastuła, Mikołaj Grycman, Eryk Kałuża, Amadeusz Bizan, Klaudiusz Kędzia, Maksymilian Frankiewicz, Bartosz Sołtysiak oraz Bartosz Nowacki, Szymon Sadło, Zosia Buszewska, Wiktor Wiatrak, Filip Wieczorkiewicz.