Zdobyli 128 bramek na turnieju

Na zaproszenie Akademii Piłkarskiej Ostrzeszów nasze orliki z rocznika 2008/2009 udały się na turniej halowy .

Całość przebiegała inaczej niż zwykle podczas takich turniejów bo tym razem graliśmy na połowie hali, cztery bramki oraz trzech zawodników na boisku. Nie była prowadzona klasyfikacja końcowa – Wszyscy byli zwycięzcami bo liczyła się dobra zabawa . Dlatego podamy tylko jedną statystykę – podczas tego turnieju podopieczni trenera Tomasza Dolaty w pięciu  meczach gdzie czas gry wynosił 16 minut zanotowali imponujący bilans bramkowy 128:10 .

– Dziś było widać dużą chęć do gry oraz doświadczenie jakiego nabierają chłopcy grając sparingi ze starszymi przeciwnikami  – podsumował trener Tomasz Dolata.

Ostrovia: M Mrowiński, N Borecki, N Stragierowicz, H Moś, A Sułkowski, M Mendera.