Zmiana trenera w drużynie seniorów Ostrovii 1909

Zarząd TP Ostrovia 1909 informuje, że obowiązująca do 30 czerwca br. umowa z trenerem drużyny seniorów, Grzegorzem Dziubkiem nie zostanie przedłużona.

Grzegorz Dziubek z ostrowskim zespołem pracował od 15 września 2020 roku. Niestety w sezonie 2020/21 nie udało się zrealizować założonego przed trenerem i zawodnikami celu – utrzymania w IV Lidze. Zabrakło niewiele.

Trenerowi Grzegorzowi Dziubkowi dziękujemy za pracę włożoną na rzecz Ostrovii 1909. Życzymy powodzenia w dalszej karierze w roli szkoleniowca!

Od 1 lipca obowiązki trenera seniorów Ostrovii 1909 przejmuje Piotr Konstanciak.”Kosta” na szkoleniową ławkę Ovii wraca po kilkuletniej przerwie. Wszyscy pamiętamy do dziś rundę jesienną sezonu 2014/2015 i rewelacyjne występy biało-czerwonych pod jego wodzą w rozgrywkach Pucharu Polski. W dalszej przeszłości był zawodnikiem Ostrovii 1909, samodzielnie prowadził zespół w III lidze, był asystentem u boku Marka Nowickiego w II Lidze. W zakończonym sezonie prowadził drużynę Odolanovii Odolanów.
Nowemu trenerowi życzymy powodzenia!!!