Zwycięstwo z GKS Trzcinica

 Czwartą ligową kolejkę rozegrali trampkarze młodsi. Tym razem rywalem Ostrovii 1909 była drużyna GKS Trzcinica.

Mecz przez większość czasu toczył się na połowie przeciwnika. Zespół utrzymywał się dłużej w posiadaniu piłki, momentami tworząc ładne, składne akcję, ale niestety brakowało skuteczności w wykończeniu lub bardzo dobrze zachowywała się obrona gości z bramkarzem na czele. Konsekwentna gra przyniosła efekt w drugiej połowie i po przytomnym zachowaniu napastnika w polu karnym drużyna wyszła na prowadzenie. Kilka minut później zespół podwyższył prowadzenie po skutecznie wykonanym rzucie rożnym.

-Doskonalimy wciąż pewne zachowania taktyczne w obronie i w ataku. Chłopcy coraz lepiej wywiązują się ze swoich zadania, ale w tym meczu zabrakło większego zdecydowania w polu karnym przeciwnika. Drużyna miała również spróbować zachować czyste konto w obronie i z tego zadania wywiązali się znakomicie – powiedział trener Konrad Rusek.

TP Ostrovia – GKS Trzcinica 2:0

Ostrovia: I.Pietrzak, A. Napierała, M. Piotrowski, D. Walczak, N. Latuszek, M. Derwich, D. Jackowski, O. Dolata(1), J. Adamiak, A. Andrzejczak, K. Mielniczek, M. Błoch, M. Mentel, J. Różański, D. Lis, M. Kubiak(1) .

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski