Zwycięzców się nie sądzi. Kolejne ważne 3 punkty

Kolejny krok do celu wykonany. W sobotnie popołudnie seniorzy Ostrovii 1909 pokonali na wyjeździe Victorię Ostrzeszów 2:1.

Styl wygranej nie może do końca zadawalać. Biało-czerwoni mieli momenty kiedy utrzymywali się przy piłce i oddawali uderzenia na bramkę Victorii, ale i trener Piotr Konstanciak miał prawo być poddenerwowany gdy jego podopieczni oddawali inicjatywę młodej drużynie gospodarzy.

Sytuację na boisku uspokoiło trafienie Piotra Skrzypczaka w 40 minucie, który dopadł do piłki zblokowanej po uderzeniu Mikołaja Marciniaka. Kwadrans przed końcem spotkania najwyżej do dośrodkowania z rzutu rożnego wyskoczył Paweł Zadka i głową skierował futbolówkę do siatki.

Victoria za sprawą strzału zza pola karnego w 90 minucie zdobyła kontaktowego gola. Gospodarze walczyli ambitnie do końca ale 3 punkty pojechały do Ostrowa Wielkopolskiego.

Victoria Ostrzesżów – Ostrovia 1909 1:2 (0:1)