Udany debiut

Debiut Michała Giecza jako trenera drużyny rezerw Ostrovii 1909 udany. Biało-czerwoni na inaugurację rozgrywek B-Klasy pokonali na murawie Stadionu Miejskiego drużynę Masovii Kraszewice 3:1.

Wynik meczu otworzył w 27 minucie Mikołaja Lewandowskiego wykańczając celnym strzałem długie podanie Sebastiana Szeredy. W 39 minucie na 2:0 podwyższył Kacper Krawczyk po podaniu Maksymiliana Gawareckiego. Po zmianie stron przyjezdni zdobyli kontaktowego gola z rzutu wolnego. Szybko tym samym odpowiedział Mateusz Ziemiański i 62 minucie było 3:1. Mimo kolejnych okazji rezultat nie uległ już zmianie.

Ostrovia 1909 – Masovia Kraszewice 3:1 (2:0)
Bramki dla Ostrovii 1909: Mikołaj Lewandowski (27′), Kacper Krawczyk (39′), Mateusz Ziemiański (62′)

Jakub Błaszczyk – Paweł Jasiński, Sebastian Szereda, Szymon Kasprzak (46′ Maciej Sajnaj), Jakub Nasalski (70′ Mateusz Płóciennik), Damian Spaleniak (60′ Patryk Karkoszka), Kacper Krawczyk (46′ Mateusz Ziemiański), Mikołaj Lewandowski, Maciej Kaniewski, Piotr Sępołowicz (60′ Patryk Kaźmierczak), Maks Gawarecki (70′ Patryk Powalisz)