Dobre pół godziny gry to za mało

Biało-czerwoni nadal bez zwycięstwa w okresie przygotowawczym. W piątkowe popołudnie ulegli drużynie LKS Gołuchów.

Pojedynek rozgrywany na boisku w Raszkowie dobrze rokował przez pierwsze pół godziny gry. Na bramkę rywali uderzali Maciej Kaniewski, Mateusz Rachwalski i Łukasz Budziak. Nagle przyszedł moment, od którego Ostrovia zaczęła nie grać swojego futbolu. Błędy zaczynali wykorzystywać gracze z Gołuchowa, którzy do przerwy prowadzili 2:0.

Po zmianie stron długo czekaliśmy na sytuację stworzoną przez biało-czerwonych pod bramką przeciwnika. W 76 minucie rzut wolny wykonywał Karol Krystek. Piłkę odbił golkiper LKS-u, a do bramki skierował ją Łukasz Budziak. W końcówce spotkania podarowany prezent i drużyna z Gołuchowa ustala wynik sparingu na 1:3.

Ostrovia 1909 – LKS Gołuchów 1:3 (0:2)

Bramka dla Ostrovii: Łukasz Budziak (76’)

Bartosz Jankowski (46’ Bartosz Jureczek) – Mateusz Rachwalski (46’ Kamil Malczyk), Paweł Zadka (46’ Szymon Jankowski), Konrad Rusek, Zawodnik Testowany (46’ Eryk Kałuża), Adam Sobański (46’ Patryk Perz), Jakub Kramarczyk (46’ Karol Krystek), Peter Suswam, Łukasz Budziak, Mikołaj Marciniak (75’ Maciej Kaniewski), Maciej Kaniewski (46’ Dawid Hyla).