Kolejne niepowodzenie..

Zawodnicy Juniora Starszego niestety zanotowali kolejna porazke, tym razem w 6 ligowej kolejce, jako gospodarze na obiekcie „za parowozownia” z drużyną Polonii Kępno.

Spotkanie rozpoczęło sie o godzinie 13.00. Podopieczni Andrzeja Sobczaka chcieli jak najszybciej zapomnieć po porażce jakiej doznali tydzień wcześniej w Kaliszu. W pierwszej połowie gra toczyła sie raczej w środkowej strefie boiska, chodz lekką przewage miała drużyna gości, obrona Ostrovii pogubiła sie kilkukrotnie, na szczęście w bramce dobrze spisywał sie Jakub Skupiński i po pierwszych 45min. mieliśmy bezbramkowy remis. Druga połowa to juz gra bardziej otwarta, szybsze tempo spotkania, dużo dynamicznych akcji skrzydłami tak jednej, jak i  drugiej drużyny. Po jednej z takich akcji bramkę dla drużyny po pięknym uderzeniu zdobywa Bartosz Fita. Mecz nabrał jeszcze szybszego tempa, co mogło podobać sić zgromadzonym kibicom. Ostrovia chciała jak najszybciej wyrównać i udało jej się to, po wrzutce z rzutu rożnego najwyzej w powietrze wyskoczył Błażej Marciniak i to wlaśnie stoper Ostrovii doprowadził do remisu. Niestety dość szybko drużyna z Kępna zdołała ponownie wyjść na prowadzenie, po faulu w okolicach pola karnego z rzutu wolnego bramkę zdobył Dariusz Pierzyna. Choć do końca spotkania było jeszcze wiele walki i pięknych akcji wynik nie zmienił się i Juniorzy Ostrovii polegli na własnym boisku 1-2 (0-0)