Liderują z kompletem punktów

Zespół młodzików starszych w końcu trafił na wysoko postawioną poprzeczkę. Do Ostrowa Wielkopolskiego przyjechała drużyna Akademii Piłkarskiej z Nowych Skalmierzyc, która od początku rozgrywek prezentuje się bardzo dobrze.

– Był to idealny mecz by sprawdzić na jakim etapie jest nasza drużyna i nad czym trzeba jeszcze pracować.Nasi chłopcy od początku ruszyli z zaangażowaniem, lecz z małą pewnością siebie. Chłopcy tworzyli akcję, ale zbyt często popełniali proste błędy. Wiązało się to z dobrą grą obronną gości i szybkim tempem gry. Mimo, że przez cały okres gry zdarzały się mniejsze lub większe błędy, to w kluczowych momentach chłopcy zachowali zimną krew i pokazali swoje umiejętności. Jedna z bramek padła po szybkiej kontrze, a druga bo pięknym uderzeniu z dystansu – relacjonuje trener Konrad Rusek.
Ostrovia 1909 pokonała rywali 2:0 i po pięciu meczach z kompletem punktów przewodzi w tabeli rozgrywek młodzika starszego.
Ostrovia: I.Pietrzak, A.Napierała, A.Bogacki, O.Dolata(1), J.Budzyń, J.Adamiak, H.Jurasik(1), M.Kubiak, J.Różański, F.Hausman, D.Jackowski, M.Derwich, M.Tyra, J.Kraszkiewicz.
Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.