Na koniec jesieni o 6 punktów!

W najbliższą sobotę ostatni akord rundy jesiennej rozgrywek IV ligi. W meczu przysłowiowe „6” punktów Ostrovia 1909 zmierzy się z Kotwicą Kórnik.

Rywala biało-czerwonych nazwać można wyjazdową ekipą. Ze względu na remont stadionu w Kórniku piłkarze Kotwicy w rundzie jesiennej wszystkie spotkania rozgrywają na boiskach rywali. Podopieczni trenera Krzysztofa Korka w osiemnastu meczach wywalczyli 15 punktów (4-3-11) przy bilansie bramkowym 31:44 co pozwala być sklasyfikowanym na 18. miejscu. Najlepszym strzelcem Kotwicy z liczbą 10 bramek jest Dawid Urbanek.

Ostrovia sklasyfikowana jest na piętnastej pozycji z dorobkiem 20 punktów. Biało-czerwoni na koniec rundy jesiennej chcą utrzymać pozycję nad strefą spadkową. Sobotnie spotkanie jest więc arcyważne dla obu ekip.

Sobotni pojedynek rozpocznie się o godzinie 13.00 na Stadionie Miejskim. Serdecznie zapraszamy!

Informacje organizacyjne
Bilety do nabycia w kasie od godziny 12.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Kibic, który opuści trybunę w trakcie meczu/przerwie będzie mógł powrócić na obiekt po okazaniu zakupionego wcześniej ważnego biletu.

Na terenie trybuny głównej dostępny będzie punkt gastronomicznymi z napojami, kiełbaskami z grilla. Zapraszamy do korzystania.

Ceny biletów:
Bilet normalny – 10 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dzieci, młodzież do 18. roku życia, kobiety, renciści, emeryci po okazaniu legitymacji)
Ostrowska Karta Rodziny 3+ (wszyscy członkowie rodziny, zakup i wejście po okazaniu karty) – 3 złote
Ostrowska Karta Seniora – 3 złote(zakup i wejście po okazaniu karty)

Zadanie dofinansowane z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski