Orlik_Kuba

Najmłodsi ambitnie walczyli

Orlik_KubaSiódma kolejka zmagań w rozgrywkach Orlików – E1-2 grupa 4 zakończyła się przegraną naszego zespołu w wyjazdowym meczu przeciwko Raszkowiance Raszków.

Chłopcy zagrali bardzo ambitnie od pierwszych minut spotkania i kilkakrotnie próbowali zagrozić bramce gospodarzy. Jednak strzały Kuby Kempińskiego czy Kacpra Chlebowskiego mijały słupki bramki rywali. Stara piłkarska prawda, która mówi, że niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, sprawdziła się bardzo szybko i gospodarze w kilka minut zdobyli 3 bramki.

Najmłodsza drużyna Ostrovii walczyła ambitnie przez cały mecz co zaowocowało zdobyciem dwóch bramek. Brawa dla naszyxh chłopców, którzy mimo przewagi wiekowej swoich przeciwników, starali się za wszelką cenę gonić rywala. Tym razem się nie udało, jednak życzymy  powodzenia w następnym meczu.