Nie marnują czasu

Drużyna młodzika młodszego Ostrovii 1909 po zakończeniu rundy jesiennej nie zwalnia tempa. Biało – czerwoni w listopadzie zagrali dwa spotkania sparingowe z wymagającymi przeciwnikami.

Na pierwszy mecz udali się do Wrocławia gdzie zagrali z zespołem Śląska Wrocław. Pojedynek m składał się z trzech części po 30 minut . Z końcowego sukcesu cieszyli się zawodnicy Śląska pokonując gości 8:5.

Kolejne doświadczenia przez młodych ostrowian zostały zebrane w Częstochowi , gdzie przeciwnikiem podopiecznych trenera Tomasza Dolaty był zespół Skry Częstochowa . Tym razem to biało-czerwoni okazali się bardziej skuteczniejsi i po meczu trwającym 2 x 40 minut pokonali gospodarzy 2:0.

-Staramy się nie marnować czasu aby j.ak najlepiej przygotować się do rundy wiosennej , dlatego sparingi rozgrywamy z wymagającymi przeciwnikami, aby podnosić własne umiejętności i wyciągać wnioski nad czym musimy pracować – powiedział trener Ostrovii 1909.