Orliki w podsumowaniu trenera

Nadszedł czas na podsumowanie zakończonego sezonu 2018/2019 naszych orlików z rocznika 2008/2009 prowadzonych przez trenera Tomasza Dolatę, którzy występowali w I lidze okręgowej.

Chłopcy rozegrali 16 spotkań z czego 12 razy schodzili z boiska jako zwycięzcy i odnotowali dwie porażki oraz dwa remisy. Na swoim koncie uzbierali 38 pkt i zakończyli sezon na drugim miejscu w lidze. 
Cieszy skuteczność w ataku i konsekwencja w obronie ,nasze pociechy pod tym kątem są w czołówce ligi z wynikiem 87 bramki strzelone , a tylko 38 straconych najmniej w lidze.

-W imieniu własnym jak i chłopaków chciałbym podziękować naszym wiernym kibicom – RODZICOM – , którzy zawsze podążają za swoimi pociechami i cieszą się wraz z nimi w chwilach radosnych a w momentach smutniejszych zawsze są oparciem – mówi trener Tomasz Dolata.

Barwy orlików w tym sezonie reprezentowali i bramki strzelali :
Kacper Gruszka -bramkarz, Aleksy Mentel- bramkarz, Bartosz Szwałek 4, Bartosz Sztrba 6, Jakub Kurek 7, Nikodem Borecki 17, 
Nikodem Stragierowicz 3, Antoni Podsadny 2, Marcel Maroszek 2, Marcel Mrowiński 23, Hubert Moś 8, Bartosz Michalski 2, Jakub Kasperek 2, Hubert Peśla, Brajan Szczepaniak 6, Stanisław Budny, Mikołaj Trawiński, Adam Cieśliński.