aa_seniorzy2

Ostrovia 1909 – Gorzyczanka 5:0

aa_seniorzy2Seniorzy Ostrovii 1909 Ostrów pokonali we wtorkowe popołudnie Gorzyczankę Gorzyce Wielkie 5:0. Do siatki rywali trafiło trzech zawodników.

Już w pierwszej akcji sparingu bramkę zdobył Szymon Sołtyńskie po zagraniu Roberta Skrobacza. Kolejne bramki padały po przerwie. Na 2:0 podwyższył Sołtyński, następnie 2 trafienia zanotował Tomasz Kempiński, a wynik spotkania ustalił Błażej Cyfert.

Wtorkowy mecz kontrolny na dobrze przygotowanym boisku w Gorzycach Wielkich było pożytecznym sprawdzianem. Szansę gry w większym wymiarze dostali zawodnicy, którzy mniej czasu spędzają na boisku w meczach ligowych.

Fotorelacja ze spotkania dostępna tutaj.

Ostrovia 1909 – Gorzyczanka 5:0 (1:0)

I połowa: J.Reyer – Wiącek, Wachowiak, Czech, Krawczyk, Kowalski-Haberek, Szepeta, Sołtyński, Skrobacz, Kempiński, Stawiński.

II połowa: Pawłowski – Wiącek, Wachowiak, D,Reyer, Błaszczyk, Kowalski-Haberek, Cyfert, Sołtyński (55′ Kaczmarek), Skrobacz (55′ Wrzesiński), Gościniak, Kempiński.