boisko

Ostrovia 1909 – Pogoń N.S. 2:3

boiskoTrzeci mecz kontrolny mają za sobą piłkarze Ostrovii 1909. W niedzielę zmierzyli się z występującą w Okręgówce Pogonią Nowe Skalmierzyce.

Pierwszy kwadrans gry upłynął pod znakiem niewykorzystanych rzutów karnych z obu stron. W ostrowskim zespole uderzenie Damiana Wnuk obronił golkiper Pogoni. Rywale trafili natomiast w poprzeczkę.

W 20. minucie prowadzenie 1:0 uzyskał Krzysztof Gościniak, a udział w bramce miał Krzysztof Molka, który w środku pola wywalczył piłkę.

20 minut później rezultat na 2:0 podwyższył Damian Wnuk. Przed przerwą goście zdobyli kontaktową bramkę.

Po zmianie stron biało-czerwoni zaprezentowali zdecydowanie słabszą postawę na boisku co odbiło się na wyniku. W 55. minucie Pogoń doprowadziła do remisu, a kwadrans później ładnym uderzeniem odległości ok. 15 metrów popisał się Bartosz Pastuszek.
Spotkanie zakończyło się porażką ostrowskiej drużyny 2:3.

Ostrovia 1909 Ostrów – Pogoń Nowe Skalmierzyce 2:3 (2:1)

1:0 – Krzysztof Gościniak (20′)

2:0 – Damian Wnuk (40′)

2:1 – Dominik Stasiak (42′)

2:2 – Dominik Stasiak (55′)

2:3 – Bartosz Pastuszek (70′)

Wyjściowy skład: Mierzwicki – Szczepański, Wronowski, Reyer, Kasprzyk, Oshikoya, Molka, Janoś, Szymanowski, Gościniak, Wnuk.

Na zmiany weszli: Tomczak – Jędrzejak, Woźniak, Czupryn, Konieczny, Dąbrowski, Pacyna.