Ostrovia 1909 vs GKS Dopiewo

W trzeciej kolejce spotkań PROEKO IV Ligi przeciwnikiem Ostrovii 1909 będzie zespół GKS Dopiewo.

Największym osiągnięciem klubu z Dopiewa jest gra w III lidze. W sezonie 2010/11 żółto-niebiescy zajęli wysokie trzecie miejsce. Ostrovia 1909 miała okazję rywalizować z GKS-em na tym poziomie rozgrywek w sezonie 2012/2013. Na Stadionie Miejskim wygraliśmy 5:1, natomiast w Dopiewie zanotowaliśmy porażkę 0:1.

Od kilku już lat klub założony w 1958 roku występował w niższych klasach rozgrywkowych. Do nowego sezonu przystąpił jako beniaminek IV Ligi. Latem doszło do roszad kadrowych w teamie trenera Marka Kamińskiego. Za najgłośniejszy transfer można uznać pozyskanie Radosława Jasińskiego. 30-letni defensor ma na swoim koncie 6 występów w barwach Jagielonii Białystok w Ekstraklasie. Zaliczył też ponad 100 spotkań w I lidze w Lechu Poznań, Flocie Świnoujście, Bytovii Bytów czy Olimpii Grudziądz. Do Dopiewa trafił z trzecioligowego Mieszko Gniezno.

W dwóch dotychczasowych kolejkach GKS zdobył 1 punktów – porażka z Centrą Ostrów (0:2) i bezbramkowy remis z młodzieżą Warty Poznań.

Ostrovia ma na swoim koncie 3 punkty i miejsce w górnej części tabeli, które chciałaby utrzymać po sobotniej serii spotkań.

Sobotni mecz Ostrovii 1909 z GKS Dopiewo rozpocznie się o godzinie 16.00 na Stadionie Miejskim.

WAŻNE!!!

Pojedynek odbędzie się z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych. Przy wejściu na trybunę główną usytuowane zostaną stanowiska z płynem dezynfekującym. Prosimy o stosowanie się do poleceń służb ochrony i zachowanie zalecanej odległości przy zajmowaniu wyznaczonych miejsc na trybunie.

Informacje organizacyjne
Bilety do nabycia w kasie od godziny 15.00 przy wejściu na trybunę główną Stadionu Miejskiego. Bilet można także kupić drogą online poprzez stronę www.bilet.pax.pl

Ceny biletów:
Bilet normalny – 10 złotych
Bilet ulgowy – 5 złotych (dzieci, młodzież do 18. roku życia, kobiety, renciści, emeryci po okazaniu legitymacji)
Ostrowska Karta Rodziny 3+ (wszyscy członkowie rodziny, zakup i wejście po okazaniu karty) – 3 złote
Ostrowska Karta Seniora – 3 złote(zakup i wejście po okazaniu karty)