Ostrovia 1909 – Włocłavia 4:0

aaaa_nowe_ovia

Od mocnego uderzenia rozgrywki III ligi rozpoczął zespół Ostrovii 1909 Ostrów Wielkopolski. Biało-czerwoni w sobotnie popołudnie pewnie rozprawili się z Włocłavią Włocławek.

Drużyna z Włocławka do rozgrywek przystąpiła w odmłodzonym zestawianiu, z szóstką młodzieżowców w wyjściowej jedenastce. Goście pierwsi oddali strzał na bramkę, ale Jarosław Reyer nie miał problemów ze złapaniem piłki po uderzeniu Kamila Markowskiego.

W 14 minucie pierwszy strzał oddali gospodarze i okazał się on skuteczny. Bramkarza rywali z bliskiej odległości pokonał Tomasz Kempiński po podaniu Michała Giecza.

Spotkanie toczyło się pod dyktando biało-czerwonych, którzy kontrolowali przebieg wydarzeń na murawie. W 40 minucie akcję Damiana Michalskiego i Michała Giecza wykończył Tomasz Kempiński i było już 2:0.

Przyjezdni jedną z nielicznych akcji przeprowadzili w 75 minucie. Tuż obok bramki w polu karnym główkował Mateusz Tłuchowski.

W ostatnim kwadransie ostrowski zespół postawił kropkę nad „i” i uraczył swoich kibiców kolejnymi trafieniami. W 85 minucie strzałem zza pola karnego na 3:0 podwyższył Błażej Cyfert. 180 sekund później wynik spotkania na 4:0 ustalił Damian Michalski po zagraniu Marka Szymanowskiego. W doliczonym czasie gry głową uderzali jeszcze Damian Czech i Błażej Cyfert, ale obok słupka.

Ostrovia 1909 – Włocłavia 4:0 (2:0)

1:0 Tomasz Kempiński (14’)

2:0 Tomasz Kempiński (40’)

3:0 Błażej Cyfert (85’)

4:0 Damian Michalski (88’)

Ostrovia: J.Reyer – Błaszczyk, D.Reyer, Czech, Wachowiak, Kaczmarek (65’ Szymanowski), Michalski, Cyfert, Janoś (77’ Majer), Giecz (77’ Rusek), Kempiński.